Digiteenused

Valmistame kodulehti, e-poode, veebipõhiseid süsteeme ning kampaanialehti. Pakume teenuseid nii eraldi kui terviklahendusena. Lisaks pakume kodulehe optimeerimist ehk SEO-d, kodulehtede järelhaldust ning oleme abiks juurdearendusel.

1

– Koduleht valmib 1-2 nädalaga
– Pood valmib 1-4 nädalaga
– Vajadusel koostame kõik sisutekstid
– Pakume ka järelhaldusteenust
– Kodulehe hind alates 195€
– E-poe loomise hind alates 550€

Kodulehe tegemine

Kodulehe valmistamine on meie igapäeva töö, kuid valmistame absoluutselt kõiki veebipõhiseid süsteeme nagu e-poed, kampaanialehed, reklaamid ja muu selline. Meie käest saad tellida teenuseid nii terviklahendusena kui ka eraldi.

E-poe tegemine

Olenemata e-poe tegemise hinnast on meie e-poega alati kaasas korralik tooteleht, maksesüsteem, ostukorv, kassa, kontaktivorm, turvalisus, läbimõeldud disain, konsultatsioon, blogi, Google maps kaart ja palju muud. Täpse kirjelduse saadame Teile pakkumisega.

WordPressi kodulehed

Kui sinu huvi on saada koduleht mille haldamine on edaspidi lihtne ja soodne siis kõige õigem valik on wordpress. WordPressiga saad hiljem veebilehe sisu ise muuta. Kõik meie poolt wordpressi platvormile loodud veebilehed on mugava tagatoaga mis teeb nende haldamise lihtsaks ka IT-kaugele kasutajale. Kõik meie loodud lehed on unikaalsed ja skaleeruva ehk “Responsive” disainiga.

Kodulehe haldamine

Iga meie kodulehega tuleb kaasa 1 kuu järelhaldust, et uue veebilehe sisseelamine läheks võimalikult edukalt. Kuid kui Teie ettevõttes puudub ajaline ressurss kodulehe järelhalduseks siis soovitame see kaasa tellida. Oleme koostanud 5 standartset järelhalduspaketti kuid teenus pannakse kokku vastavalt kliendi soovidele ja kodulehe vajadusele.

Võta ühendust

Päringutele vastame reeglina paari tunni, kuni ühe tööpäeva jooksul.Meiega saab ühendust tööpäevadel E-R kella 8:30st kuni 17:30ni. Nädalavahetusel saadetud kirjadele vastame hiljemalt esmaspäeval.

marttin@veebilehetegijad.ee

+372 5383 5662

kristlin@veebilehetegijad.ee

+372 5682 9060

Saada veebipäring